باحساب

نقشه عراق آنلاین

موقعیت جغرافیایی عراق در منطقه خاورمیانه قرار دارد و نقشه عراق ( iraq map ) در بالای صفحه آنلاین نمایش داده شده است. لایه های متنوعی جهت نمایش نقشه عراق موجود است که عبارتند از نقشه راهها (نقشه و نقشه گوگل) ، نقشه و تصویر ماهواره ای عراق، نقشه ارتفاعی عراق.

در هریک از نقشه های ذکر شده شکل متفاوتی از نقشه عراق و شهرهای آن مانند کربلا، نجف و بغداد به نمایش در می آید و روی همه این لایه های نقشه امکان مسیریابی راههای عراق، محاسبه مساحت زمین و فاصله شهرهای عراق وجود دارد. علاوه بر این تعیین مختصات جغرافیایی و ارتفاع شهرها از سطح دریا به راحتی و با کلیک بر روی هر قسمت نقشه امکانپذیر است.

جهت یافتن شهر یا منطقه ای خاص از عراق، میتوانید در قسمت جستجو نام مکان مورد نظر خود را وارد نمایید تا آن نقطه روی نقشه عراق آنلاین نمایش داده شود.

علاوه بر جستجوی نام مکان در نقشه امکان مسیریابی راههای عراق میان هر دو مبدا و مقصد دلخواه وجود داشته و در این راستا ابتدا گزینه مربوط به مسیر را انتخاب نمایید. در محل وارد کردن نام مبدا و مقصد نام شهر یا مکان مورد نظر خود را تایپ کرده و سپس براساس اینکه حالت رانندگی یا حالت پیاده روی را در نظر دارید مسیر مناسب به همراه فاصله شهرها برحسب کیلومتر روی نقشه عراق نمایان میگردد.

به کمک لایه نقشه ماهواره ای عراق میتوان تصویر شهرها، رودها و ... را در هر شهر و منطقه ای مانند کربلا، نجف و بغداد به راحتی و از زاویه دید ماهواره مشاهده نمود.

به کمک گزینه مساحت و محیط میتوان مساحت و محیط هر قطعه زمین و با هر شکل و ابعاد را آنلاین محاسبه کرد. به عنوان نمونه میتوان مساحت زمین ها، مساحت کشور عراق و ... را بدست آورد. توجه نمایید که محاسبه مساحت و محیط قطعات زمین با نقشه ماهواره ای عراق بهتر قابل انجام است.

غیر از نقشه عراق نقشه سایر کشورهای جهان مانند و نقشه ایران و نقشه افغانستان و نقشه سوریه ... نیز قابل نمایش است.